Rozlučka se svobodou na střelnici

  • Domů
  • Blog
  • Rozlučka se svobodou na střelnici

Pokud přemýšlíte nad tím, čím zpestříte rozlučku se svobodou svému kamarádovi či kamarádce, můžete využít nabídku vyzkoušet si střelbu na střelnici. Možná si nyní povzdychnete, že to je sice dobrý nápad, ale vy nebo dotyčná osoba nejste majitelem zbrojního průkazu. To však ničemu nebrání, neboť většina střelnic nabízí možnost střelby bez zbrojního oprávnění.

 

Proč si jít zastřílet na střelnici?

Třeba proto, že je to adrenalin, nová zkušenost, jedinečná možnost i originální způsob zábavy, který k rozlučce se svobodou rozhodně patří. Střelnice nabízí nejen profesionální instruktory, ale také potřebné vybavení. Kromě adrenalinu máte možnost zažít vzrušující zážitky, které se vám vryjí navždy do paměti.

Jestliže si nejste úplně jisti, co všechno si můžete na střelnici vyzkoušet, obraťte se na její pracovníky, kteří s vámi ochotně váš netradiční dárek naplánují tak, aby vyhovoval vašim potřebám, přáním i počtu účastníků střelby. Také si můžete poskládat svůj vlastní balíček.

Balíčky každému na míru

V nabídce střelnic naleznete různé druhy balíčků, každý nabízí jiné možnosti a střelbu si vyzkoušíte i z různých druhů zbraní. Možnost je i volby prostředí a terče. 

Využijte šance se na chvíli stát Captain Amerikou nebo Johnem Wickem a vyzkoušet si střelbu z jejich legendárních zbraní. Pro střelbu se využívají jak klasické pistole, tak i revolvery nebo zbraně dlouhé.

Před zahájením střelby vždy proběhne odborná a bezpečnostní instruktáž a během střelby na vás vždy bude dohlížet odborně vyškolený instruktor. Součástí balíčku jsou i veškeré ochranné pomůcky, jež zajistí bezpečnost vaši i dalších účastníků.