Střelecká škola? U nás žádná nuda

  • Domů
  • Blog
  • Střelecká škola? U nás žádná nuda

Jsme tady pro všechny, kteří se chtějí naučit střílet z různých zbraní, zlepšit své střelecké dovednosti nebo jen zažít neobyčejnou adrenalinovou zábavu. A co se u nás ve střelecké škole naučíte?

střelecká škola v brně

Tradiční kurzy pro zbrojní průkaz

Vstupte do světa zbraní. Jsme jedna ze tří nejmodernějších střelnic v České republice a nabízíme kvalitní a profesionální výuku pro přípravu na zbrojní průkaz, kde se s naším týmem zkušených instruktorů rychle seznámíte s bezpečnou manipulací se zbraní.

Zdokonalíte se ve střelbě, nabíjení, správném držení zbraně, střeleckém postoji, rozebrání a složení zbraně. Po absolvování našich kurzů, budete dobře připraveni stát se držitelem zbrojního průkazu a naučíte a naučíte se bezpečně používat střelnou zbraň.

 

Zdokonalení střelby

Pokud hledáte způsob, jak se stát lepším střelcem, jste na správném místě. S naším profesionálním týmem instruktorů zlepšíte svou střeleckou techniku, získáte větší sebevědomí a naučíte se strategie, které vám umožní dosáhnout větší přesnosti a účinnosti při střelbě.

Díky našim osvědčeným kurzům a tréninkovým plánům se můžete naučit lépe ovládat střelnou zbraň a zvýšit přesnost svých střel. S naší pomocí posunete své střelecké schopnosti na vyšší úroveň.

 

Zážitkové kurzy

Přemýšlíte o posunutí svých hranic vlastní komfortní zóny a chtěli byste se zúčastnit nezapomenutelných zážitků? Tak u nás najdete to pravé! Zkuste něco nového, překonejte sami sebe a získejte nové zkušenosti s našimi kurzy střelecké školy, které vás připraví na nečekané události, se kterými se můžete během života setkat. Může jít o boj o holý život, nečekané události způsobené vnějšími nebo vnitřními vlivy. Vysvětlíme vám, jak takovým situacím předcházet, jak se během nich chovat a jak se účinně bránit.

Zážitkové kurzy nabízíme nejen pro jednotlivce, ale také pro skupiny. Zúčastnit se kurzů se můžete v rámci firemního teambuildingu nebo oslav narozenin. Připravte se na nejhorší a zároveň si to užijte!