Zážitková střelba na střelnici

  • Domů
  • Blog
  • Zážitková střelba na střelnici

Přemýšlíte nad dárkem pro svého přítele, otce nebo kamaráda? Obdarujte ho poukazem se střelbou na střelnici. Zážitková střelba na střelnici obsahuje instruktáž s profesionálem a samostatnou střelbu, kterou si užije každý. Poukazy obsahují různé balíčky zbraní, které bude moci obdarovaný použít. Nevíte, jakou zbraň vybrat? Nevadí, střelnice nabízí volné poukazy a obdarovaný si může svou zbraň vybrat až na místě. Střelby nejsou skvělým dárkem jen pro muže, ale i pro ženy. Zážitkové střelby na střelnici jsou nastavené tak, aby potěšily opravdu každého. Pokud chcete poukaz darovat ženě, tak je dobré se předem informovat o nejvhodnějších zbraních nebo darovat volný poukaz a výběr zbraně nechat až na střelnici. Poukazy můžete samozřejmě využít i jako pár. Odpoledne na střelnici sice není moc romantické, ale zato si užijete dost zábavy a adrenalinu. Může se také stát, že díky poukazu se stane střelba vašim společným koníčkem.

zážitková střlelba

Objednat se zážitkovou střelbu

 
 

Jak zážitková střelba probíhá?

Zajímají vás zbraně, chtěli byste si zkusit z nějaké vystřelit, ale nikdy jste žádnou zbraň nedrželi v ruce? Hledáte vhodný dárek pro partnera nebo někoho jiného, kdo miluje adrenalinové zážitky, ale nemá zbrojní průkaz? Pak je pro vás zážitková střelba na střelnici to pravé.

zážitková střelba

Zážitková střelba jako dárek i odreagování

Střelnice je ideální místo pro všechny nadšence do střelby a zbraní. Lze si tu totiž vyzkoušet střelbu z různých typů zbraní. Zkušení instruktoři vás naučí se zbraněmi bezpečně zacházet a ukážou vám, jak trefit cíl. Střelba je skvělým adrenalinovým zážitkem. Můžete se při ní odreagovat i pobavit. Ve chvíli, kdy trefíte terč, zaplaví vaše tělo endorfiny. Zároveň však pocítíte i neskutečný respekt. 

 

Kdo může střílet na střelnici

Na střelnici můžete střílet i bez zbrojního pasu, ale musíte být v doprovodu osoby, která zbrojní průkaz vlastní. Instruktor nebo jiný člověk se zbrojním průkazem vám může zbraň svěřit, musíte však být neustále pod jeho dohledem.

 

Co můžete na střelnici vyzkoušet? Co obsahují jednotlivé balíčky?

Na střelnici můžete vyzkoušet nejrůznější typy zbraní (zbraně české výroby, zbraně používané speciálními jednotkami, zbraně používané izraelskou tajnou službou Mosad a mnohé další). Zakoupit si můžete balíček podle vlastního výběru.

V ceně balíčku je většinou pronájem střeleckého střeleckého stanoviště, asistence instruktora, zapůjčení zbraní, chráničů sluchu a zraku a většinou i potřebné střelivo.

V rámci jednoho z balíčků se můžete podrobně seznámit s pistolí či puškou. Naučíte se zbraň rozebrat a zase složit, instruktor vám předvede, jak se zbraní správně manipulovat. Nakonec si i zastřílíte.

 

Jak zážitková střelba probíhá?

Zážitková střelba probíhá pod vedením zkušeného instruktora se zbrojním průkazem. Ten vám vše podrobně vysvětlí a ukáže. Je naprosto nezbytné držet se jeho pokynů.