Nacházíte se zde:

Střelba se zbrojním průkazem

Přijďte si k nám zastřílet z vaší zbraně nebo si můžete půjčit jakoukoliv zbraň z naší opravdu široké nabídky. V současnosti pro vás máme připravené dvě střelnice:

Střelnice “A” - terčová

Terčová střelnice vám nabízí 4 pojezdové dráhy o maximální délce 25 m. Je to prostor pro mířenou střelbu na různé vzdálenosti. Variabilitu střelby zajišťuje rychlý pojezd, který si ovládáte sami.

Tato střelnice je určená pro všechny kategorie střelců. Od úplných začátečníků pro opravdové mistry se zbraní. Ať máte či nemáte zbrojní průkaz či vlastní zbraň, terčová střelnice “A” je pro vás dobrou volbou. Komfort střelby je zde vysoký a ovládání terčového zařízení jednoduché.Tato střelnice má jediné omezení, a to při střelbě z brokovnice. Kvůli pojezdovému zářízení jsou zde zakázány broky. Střelba prosím jen s jednotnou střelou.

terčová střelnice v Brně
terčová střelnice v Brně
terčová střelnice v Brně při střelbě

Střelnice “B” -  kombatová

Tato střelnice je určena pro střelbu na terč v klidu. Můžete zde také pilovat vaše dovednosti se zbraní v pohybu, tasení a spoustu dalších možností normální i taktické střelby.

Kombatová střelnice je navíc vybavena spoustou pomůcek pro váš rozvoj:

  • poppery - kovové padací terče, které po zásahu spadnou (dual tree, bianchi stůl, torzo s rukojmím, torzo s vitálními funkcemi, torza jako závěsné gongy, závěsné gongy, reverzní poppery)
  • zábrany - zábrany neprůstřelné, zábrany s průzorem, kryty s průzorem, kryty bez průzoru
  • pit shooting - inteligentní terčový systém se spoustou předvolených nebo i programovatelných střeleckých úloh jako (proměnné vzdálenosti terče, intervaly zjevení, časový měřič, pozice přítel/nepřítel, … a spousta dalších)
  • možnost střelby s instruktorem - instruktor bude pro vás mít připravena různá střelecká cvičení či situace. Pomůže vám zlepšit vaše dovednosti a manipulaci se zbraní. Nalezneme drobné nuance pro přesnější střelbu. Pomůžeme vám zažít správné stereotypy při řešení situací se zbraní a rychlou střelbou. Procvičíte dvojstřely, pohyb a střelbu zpoza krytu, střelbu s určitými znevýhodněními (čas, slabší ruka, atd..)
  • střelnice je omezena výkonem do ekvivalentu .357 magnum, .45 ACP či jen do velikosti broku 4 mm. 
kombatová střelnice v Brně
detail zbraně na střelnici
kombatová střelnice v Brně

Pro více informací volejte  541 218 197 
(10.00- 21.00)

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku