Nacházíte se zde:

Střelecké kurzy

Publikujeme zajímavé články, školíme a přednášíme. Jsme odborníci na střelbu. Náš profesionální tým nabízí přípravný kurz k získání zbrojního průkazu a zdokonalení střelby. S námi bude zkouška jen konečnou formalitou.

Pro držitele zbrojního průkazu máme připravené navbazující střelecké kurzy, které jsou zaměřeny na výběr zbraně, zdokonalování střelby a získávání nových dovedností. Nahlédneme i pod pokličku taktiky a taktické střelby. Dozvíte se jaké doplňky a pomůcky vám mohou pomoci se zvládáním zbraně, jak se zbraní zacházet, jak se krýt a střílet. Naší specialitou je lidová obranná střelba, praktická střelba a sebeobrana.

Základní přípravné kurzy k získání zbrojního průkazu

Tyto kurzy trvají 2-3 hodiny a připraví vás k získání zbrojního průkazu. Tento připravný kurz na praktickou část závěrečné zkoušky probíhá každý den od 10:00 - 13:00.

Kurzem doporučujeme projít nejdříve 10 dní před konáním zkoušky, ať máte všechny stereotypy z kurzu čerstvě zažité a přesné.
V tomto střeleckém kurzu se seznámíte s hlavními částmi a s ovládacími prvky zbraní, naučíte se zbraň bezpečně ovládat, kontrolovat, nabíjet, správně zbraň držet, zaujmout střelecký postoj i střílet, bezpečně přerušit či ukončit střelbu, včetně rozebrání a sklásání zbraně.

1 - 3 dny před termínem zkoušky doporučujeme si přijít vše zopakovat a potvrdit si, že jste na zkoušku dobře připraveni. Naši instruktoři Vam budou k dispozici.

Naši instruktoři s dlouholetou praxí vás připraví na bezpečnou manipulaci a střelbu související se zkouškou na zbrojní průkaz pro skupiny:

  • A - ke sběratelským účelům
  • B - ke sportovním účelům
  • C - k loveckým účelům
  • D - k výkonu zaměstnání nebo povolání
  • E - k ochraně života, zdraví nebo majetku

GARANT KURZU Ing. Zdeněk Maláník, DCv.

Kurz vedou instruktoři střelby  Jiří Mareček, Jaromír Anděl, Tomáš Valerius Kovár, Aleš Luffer

Střelecké kurzy

Pokročilé střelecké kurzy

Pro pokročilejší střelce máme připravené navazující střelecké kurzy, které jsou zaměřeny na zdokonalování střelby, získání nových dovedností a zbavení se špatných návyků.

Nahlédneme pod pokličku taktiky. Dozvíte se, jak se zbraní zacházet, jak se krýt, jaké doplňky a pomůcky vám mohou pomoci se zvládáním zbraně.

Dále v rámci kurzů pomáháme čerstvým držitelům zbrojních průkazů s výběrem zbraně (uvědomit si, k jakému účelu bych chtěl zbraň využívat, jestli ke každodennímu nošení nebo pro sportovní střelbu) Na střelnici máme k zapůjčení celou řadu modelů zbraní k zapůjčení. Dále pomáháme s osvojením základních činností, jak se o zbraň starat, co dělat aby byla bezpečná a jak ji v případě potřeby použít. Rádi vám připravíme kurz střelby z pistole na míru.

 

Pro více informací volejte  541 218 197 
(10.00- 21.00)

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku