Nacházíte se zde:

Základní přípravné kurzy k získání zbrojního průkazu

Základní přípravné kurzy k získání zbrojního průkazu

Pořádáme přípravné kurzy na technickou část zkoušky pro získání zbrojního průkazu. Tyto kurzy trvají 2-3 hodiny a připraví vás k získání zbrojního průkazu. Kurzy jsou realizovány každý den od 10:00 - 13:00 s maximálním počtem účastníků 4 osoby.

Kurzem si doporučujeme projít maximálně 10 dní před konáním zkoušky, ať máte všechny stereotypy z kurzu čerstvě zažité a přesné.

V tomto kurzu se seznámíte s hlavními částmi a s ovládacími prvky zbraní, naučíte se zbraň bezpečně ovládat, kontrolovat, nabíjet, správně zbraň držet, zaujmout střelecký postoj i střílet, bezpečně přerušit či ukončit střelbu, včetně rozebrání a sklásání zbraně.

1 - 3 dny před termínem zkoušky doporučujeme si přijít vše zopakovat a potvrdit si, že jste na zkoušku dobře připraveni. Naši instruktoři Vam budou k dispozici.

Naši instruktoři s dlouholetou praxí vás připraví na bezpečnou manipulaci a střelbu související se zkouškou na zbrojní průkaz pro skupiny:

  • A - ke sběratelským účelům
  • B - ke sportovním účelům
  • C - k loveckým účelům
  • D - k výkonnu zamětnání nebo povolání
  • E - k ochraně života, zdraví nebo majetku

GARANT KURZU Ing. Zdeněk Maláník, DCv.

Kurz vedou instruktoři střelby Jiří Mareček, Jaromír Anděl, Tomáš Valerius Kovár, Aleš Luffer

 

Pro více informací volejte  541 218 197 
(10.00- 21.00)

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku