Teambuilding na střelnici

tambuilding na střelnici
 

Zajistíme pro vás akci na klíč. Přijďte si se zaměstnanci zastřílet, užít si adrenalinovou zábavu, která podpoří týmového ducha.Tato nevšední aktivita zůstane velmi intenzivním zážitkem pro všechny účastníky akce.

Jsme připraveni jak na skupinky, které ještě nemají žádné zkušenosti se zbraněmi i ty, které by se chtěli zlepšovat a zkusit nové věci.

V rámci teambuildingu připravíme i malou balistickou laboratoř, ať je celý večer tématický. Následně se můžete přesunout do společenské místnosti střelnice, kde vám připravíme občerstvení dle vašich potřeb. Podívejte se do naší fotogalerie, jak může teambuildingová akce vypadat.

Pro střelbu není třeba zbrojní průkaz. Nezávazně a zcela zdarma u nás poptejte program team bulingu a my se vám do několika hodin ozveme!

Prohlédněte si také naše balíčky:

 

Pro více informací volejte  541 218 197 
(10.00- 21.00)

Kontaktujte nás

teambuilding v Brně na střelnici teambulding Brno střelnice
 

 

Připravíme vám teambuilding na míru!

Prohlédněte si příklady balíčků, které pro vás rádi zajistíme. Neváhejte nás poptat, vytvoříme vám nezávaznou nabídku na míru.  

Balíček Economy:

 • Maskování: zapojte svůj tým do aktivit spojených s maskováním v terénu. Vyzkoušíte si nejen používání speciálních maskovacích barev, ale i vytvoření efektivních maskovacích vzorů, které budou posuzovány pomocí fotografického hodnocení. Týmy mohou spolupracovat a sdílet své znalosti.
 • Delaborace střeliva a rozdělávání ohně: naučte se rozebírat střelivo a následně využít jeho prachovou složku k rozdělání ohně. Týmy se utkají v soutěži, kde budou muset v časovém limitu přepálit lano za pomocí svých vlastních nabytých dovedností. Spolupráce a rychlost jsou klíčové.
 • Vysvobozování z různých druhů pout: seznamte se s technikami vysvobozování z pout a následně je vyzkoušejte v týmové soutěži. Skóre se bude odvíjet od počtu členů týmu, kteří úspěšně překonají pouta. Týmy budou povzbuzovány ke vzájemné podpoře.
 • První pomoc na bitevním poli: získejte základní dovednosti první pomoci od cvičených zdravotníků speciálních složek. Týmy se postarají o zraněného figuranta se specifickým zraněním a jejich úspěch bude vyhodnocen lektorem. Součástí budou různé techniky zastavování krvácení, intubace zraněného a další důležité dovednosti u nejčastějších zranění. Tato aktivita bude na dvou stanovištích, aby si co nejvíce účastnící osvojili lektorované dovednosti.
 • Získávání alternativních způsobů potravy: pod dohledem našich profesionálních instruktorů se týmy naučí, jak získat potravu z přírody. Budou prezentovány různé metody, jako rybaření, sběr eetabilních rostlin a využívání přírodních zdrojů. Týmy budou hodnoceny podle počtu účastníků, kteří úspěšně získají potravu v souladu s bezpečnostními směrnicemi.
 • Průzkum a orientace v terénu: zlepšte své dovednosti v přežívání v přírodě! Týmy dostanou za úkol provést průzkum a navigovat v neznámém terénu pomocí mapy a kompasu. Soutěživý prvek spojený s dovednostmi přežití dodá celé akci napětí a dobrodružný nádech.
 • Taktické cvičení: úřesuneme se k taktickému cvičení, kde týmy budou muset využít své znalosti a dovednosti ze všech předchozích stanovišť. Bude to kombinace strategie, týmové spolupráce a rychlých rozhodnutí. Taktické cvičení bude započítáno do celkového hodnocení a přinese další vrstvu do této adrenalinem nabití akce.

Balíček Advanced:

K balíčku economy přidáme možnost dalších adrenalinových aktivit:

 • Slaňování: zapojte se do adrenalinového slaňování s profesionálními instruktory. Týmy budou měřeny podle počtu účastníků, kteří úspěšně zdolají 10 metrů výškový převis. Slaňování je za příplatek.
 • MRE (jednodenní bojová dávka potravin): představení bojového jídelníčku Americké armády s ochutnáním. Týmy budou měřeny podle počtu osob, které si ohřejí a poobědvají tuto bojovou dávku. MRE je za příplatek.

Balíček tematické střelby

Rádo vám sestavíme exkluzivní nabídku, inspirovanou světoznámou hrou Counter-Strike. Tato hra je klasikou, se kterou se každý z nás někdy setkal, ať už osobně, či díky našim dětem. Zajistíme  pro vás zbraně přímo z prostředí hry, abychom vám přinesli autentický zážitek:

 • Glock 17 - služební samonabíjecí pistole v ráži 9 mm
 • Hk USC - samopal speciálních složek s nekompromisní zastavovací silou . 45 ACP
 • Ster AUG - bullpup puška, která se proslavila nejen v Hollywoodských trhácích
 • Benelli M3 Super 90 - Pumpovací brokovnice, která vám umožní zažít střelbu za pohybu jako skutečné přepadové komando

   

Střelecké soutěže pro rozvoj soutěžení

V rámci teambuildingových aktivit pro vás rádi připravíme střeleckou soutěž s názvem "Na lovu", ve které budete moci vyzkoušet své schopnosti s lever-action puškou určenou na lov medvědů. Tato soutěž vám přinese napínavý zážitek, jaký jinde nenajdete.  

Střelecké kurzy pro rozvoj dovedností

Dále nabízíme i kurz bezpečné manipulace, kde si každý účastník vyzkouší bezpečné ovládání a manipulaci s pistolí. Během kurzu si vyzkoušíte coin test pro správné spouštění spouště, rozborku a sboru pistole.  

3.230.154.90 / 3.230.154.90 / 3.230.154.90 / 3.230.154.90 /