Nacházíte se zde:

Střelecký trenažér

Projekční laserová střelnice Laser Shot je moderní americký laserový trenažér s interaktivní počítačovou videoprojekcí. Vyhodnocuje akusticky, opticky a numericky. Princip je velmi jednoduchý. Střelec si zvolí typ scénky, ta se promítá na zeď nebo plátno a na ni se střílí z laserové zbraně (pistole, puška - kulovnice, brokovnice). Kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby. Pracuje na principu laserového paprsku a je vhodný do místnosti s obvyklým rozsahem pokojových teplot.

Menu laserové střelnice obsahuje nejméně 15 střeleckých témat a mnoho jejich kombinací. Z loveckých námětů můžete prožít lov na kačeny, bažanty, sviště, jeleny, divoká prasata nebo africké safari. Ze sportovních disciplín můžete vyzkoušet terčovou a praktickou střelbu, včetně střelby na asfaltové holuby. Systém obsahuje také mnoho zábavných střeleckých disciplín, například střelbu na balonky, poháry a pohyblivé terče.

Laser Shot je garancí bezva nálady a soutěžení. Laserovou střelnici je možné si pronajmout na jakoukoli společenskou či firemní akci jako netradiční doprovodnou atrakci.

Střelecký trenažér v Brně

Pro více informací volejte  541 218 197 
(10.00- 21.00)

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku