Reference

  „Super strávený volný čas”

  Jedna z nejlíp vybavených střelnic v Česku. Stavová / terčová do 25 m + střelnice "kombatová". Ceny nejsou nejlevnější, ale podle mne přiměřené, je tam dost personálu a musí se nějak uživit - ve srovnání s jinými levnějšími místy je jejich servis veeelmi lepší. Čisto a pohodlné zařízení. Je možné zajít si zastřílet i bez zbrojního průkazu (dají vám instruktora) a třeba si vzít přátele. Dá se zorganizovat i společenská akce - zajistí Vám občerstvení. A provozní doba je 7 dní v týdnu až do pozdního večera. Personál je přívětivý a nápomocný....

  Ivo J Přerov, Česká republika
  „Super zážitek”

  Šli jsme si s přítelem poprvé zastřílet a byli jsme nadšení. Profesionální servis j samozřejmostí. Cena je pochopitelně trochu vyšší, ale s tím se holt musí počítat.

  Lenka M
  „Perfektní zážitek”

  Top střelnice! Přátelské prostředí, skvělí instruktoři. Rádi se sem s přáteli vracíme a utužujeme vztahy.

  paja_papaja Brno, Česká republika
  „Výborne odreagování v příjemném prostředí se super obsluhou”

  Velmi vstřícná obsluha, velké množství zbraní na výběr. Zažili jsme zde s přítelkyní super odpoledne! Vřele doporučuji :-)

  Jan S
  „Skvělá střelnice”

  S přáteli jsem navštívila tuto pěknou střelnici s příjemným personálem. Jako žena jsem měla ke zbraním přirozený respekt, ale díky zkušenému týmu instruktorů jsem si okamžiky na střelnici skvěle užila. Velmi jsem ocenila jejich vedení a také širokou nabídku zbraní.

  petra25321 Blansko, Česká republika

3.234.244.181 / 3.234.244.181 / 3.234.244.181 / 3.234.244.181 /