Akční zážitek na střelnici? Zažijte dobrodružství na vlastní kůži

  • Domů
  • Blog
  • Akční zážitek na střelnici? Zažijte dobrodružství na vlastní kůži

Světem sociálních sítí kolují záběry z různých zážitkových akcí, které dokáží do žil napumpovat velké množství adrenalinu. Jedním z takových zážitků může být i střelba na vyhrazených střelnicích. Ačkoliv tato zábava působí jako ryze mužská záležitost, zúčastňuje se jí velmi často i něžné pohlaví.

 

Návštěva střelnice je určena jak jednotlivcům, tak většímu množství osob. Velmi oblíbené jsou třeba firemní večírky, kterým předchází střelba z různých zbraní a na různé druhy terčů. Každý si tak může osahat dlouhé i krátké zbraně různých ráží a kdo má strach z velké rány, může silnější kousky klidně vynechat. Na výběr je toho opravdu hodně. Kdo by si nechtěl zažít dobrodružství na střelnici s brokovnicí či samopalem? To je zážitek na celý život.

Voják ve druhé světové válce

Portfolio dostupných zbraní je v podstatě neomezené. Kdo chce zažít pocit ze střelby, jaký zažívali naši předci během světové války, může si vybrat balíček pušek a samopalů známých z válečných filmů. Doslova brutální výkon těchto zbraní je zážitek, který si bude Vaše rameno jistě dlouhou pamatovat. Pravděpodobně si vedle samotného zážitku ze střelby odnesete i zajímavou lekci historie, nehledě na fotky a videa, které můžou ozdobit váš facebookový profil.

Moderní zbraně

Někdo však touží po akční střelbě z moderních samopalů a pistolí, které jsou stále ve výzbroji armád a policejních složek.  I pro takové požitkáře je mnoho dostupných možností. Výzbroj na střelnici umožňuje projít si třeba výcvik speciálních složek. Využít samozřejmě můžete i technické vychytávky v podobě optických zaměřovačů a podpůrných dvojnožek pro odstřelovačky. Střílet je možné i na speciální terče ve tvaru postav či na terče simulujicí únosce a rukojmí. Instruktoři perfektně vysvětlí ovládání každé zbraně a hlídají Vaši bezpečnost po celou dobu akce. Můžete se tak soustředit jen na samotný žážitek.

kombatova

Sportovec tělem i duší

Pokud by cílem akce měla být fotka z perfektních zásahů do desítky, je vhodné sáhnout po sportovních puškách. Sportovní střelba je daleko klidnější než ostatní střelecké akce, ale to jistě nijak nesnižuje celkový pocit ze střelby. Navíc je možné požádat o pohyblivé cíle v podobě běžících terčů, figurín, zábran a dalších pomůcek pro váš rozvoj. To vše nabízí naše kombatová akční střelnice. Ty jistě patří k těm těžším disciplínám, ale každý povedený zásah letícího cíle je perfektním zážitkem, kterým se rádi pochlubíte.

 

Nechte se inspirovat

Chcete zažít opravdové dobrodružství a nestarat se o vybavení? A chcete přitom ušetřit? Mrkněte na naše předpřipravené balíčky a poukazy do střelnice.