Program na firemní večírek? Tipy na tradiční i netradiční aktivity

  • Domů
  • Blog
  • Program na firemní večírek? Tipy na tradiční i netradiční aktivity

Nebaví vás nudné firemní večírky, na kterých je stále stejný program a nemění se nic, dokonce ani místo konání a nabídka jídla a pití? Přivítejte ve své společnosti čerstvý vítr a inspirujte se některým z následujících tipů. Uvidíte, že si večírek užijí úplně všichni.

Firemní večírek naplněný adrenalinem

Toužíte změnit prostředí a zažít něco akčního? Mezi stále populárnější mísa, kde se dá uspořádat firemní večírek, se řadí střelnice. Zaměstnanci mají možnost vybrat si z několika balíčků zbraní a pod dozorem zkušeného instruktora si vyzkoušet střelbu na terč. Další oblíbenou a adrenalinem nabitou zábavou je jízda na motokárách, paintball, lasergame či jump park. Kterou z těchto aktivit letos vyzkoušíte?

Program pro gurmány a milovníky jídla

Milují vaši zaměstnanci dobrou kuchyni a potrpí si na kvalitní gastronomické zážitky? Překvapte je společným kurzem vaření s nějakým slavným českým šéfkuchařem či cukrářem. Nechcete-li se na firemním večírku příliš zapotit, ale spíše si ho pouze vychutnat svými chuťovými pohárky, vyrazte si posedět do některé z vyhlášených českých restaurací a užijte si několikachodové menu.

Když nechcete sedět v koutě, ale prověřit své znalosti

Rádi mezi sebou ve firmě soutěžíte a teambuilding je oblíbenou kratochvílí celého týmu? Poskládejte skupinky a zasoutěžte si mezi sebou na Firemním kvízu, případně vyrazte pokořit nějakou únikovou hru. Abyste jednotlivé týmy skutečně namotivovali, odměňte ty nejlepší nějakým dárečkem.

Firemní večírky nemusejí být nudnou akcí, které se zaměstnanci účastní spíše z povinnosti, ale naopak událostí, na kterou se již dlouhé měsíce dopředu všichni těší. Program naplánujte podle toho, co mají zaměstnanci nejradši a co je láká zažít na vlastní kůži. Možností programu, ze kterých můžete vybírat, je opravdu mnoho.